Zaproszenie na Konferencję „Dobra zmiana w oświetleniu LED – stawiamy na jakość”

  

 

Konferencja „Dobra zmiana w oświetleniu LED – stawiamy na jakość” poświęcona będzie problemowi produktów oświetleniowych (oprawy LED, lampy LED) wprowadzanych na rynek RP, które nie spełniają wymagań przewidzianych w prawie tj. normach, rozporządzeniach , dyrektywach.

Wprowadzenie takie zakłóca bowiem wolną konkurencje rynkową i skutkuje pośrednimi i bezpośrednimi stratami dla pozostałych graczy rynkowych, którzy wprowadzają produkty zgodne z wymaganiami określonymi w prawie RP, UE.

Podczas konferencji zostanie przeprowadzony panel dyskusyjny z przedstawicielami kadry zarządzającej największych spółek oświetleniowych prowadzących działalność gospodarczą na terenie RP. Będą to prezesi i wiceprezesi oraz dyrektorzy handlowi takich podmiotów jak:
ES- System S.A.– Prezes Zarządu Rafał Gawrylak;
Ledvance Sp. z o.o. – Prezes Zarządu Bogumił Stepan;
LUG S.A.- Wiceprezes Zarządu Mariusz Ejsmont;
Philips Lighting Poland Sp. z o.o. - Prezes Zarządu Bogdan Rogala;
Schreder Polska Sp. z o. o. – Dyrektor Handlowy Daniel Kutryb.

Zaprezentujemy również wyniki badań wykonanych przez laboratorium PCBC S.A. na parametr obligatoryjny dla wprowadzających - poziomy emisji harmonicznych prądu ( Norma EMC ) w oprawach oświetleniowych LED o mocy > 25 W.

W kongresie uczestniczyć będą również przedstawiciele świata nauki z różnych ośrodków akademickich w tym z Politechniki Warszawskiej.

Patronem kongresu jest Polski Komitet Oświetleniowy .

Organizatorem: Związek Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting” – organizacja pracodawców zrzeszająca czołowe firmy oświetleniowe prowadzące działalność gospodarczą na terenie RP oraz globalnie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 16.11 br.

Zgłoszenia można dokonać wysyłając: imię, nazwisko, telefon, firma

na adres michal.waloch@pollighting.pl